Podsumowanie miesiąca - lipiec

08:52


Książki przeczytane przeze mnie w ubiegłym miesiącu:
3. Eleonora & Park, Rainbow Rowell
4. Wyzwolona, P.C Cast, Kristin Cast
5. Niezłomni, C.J. Daugherty

TAGi:
1. Coffee Book TAG
2. The Games Book TAG
3. LBA


Najlepsza książka: Biorąc Oddech, Rebecca Donovan
Najgorsza książka: Wyzwolona, P.C Cast, Kristin Cast
Najbardziej zaskakująca książka: Przeznaczeni, Holly Bourne
Średnia ocen książek w tym miesiącu: 8,7
Ilość przeczytanych stron: 1909

Szczerze powiedziawszy nie jestem zadowolona z tego wyniku. Obiecałam sobie, że przeczytam w lipcu co najmniej 10 książek, a tu bach...połowa. Ten miesiąc był nieco leniwy, ale wmawiam sobie, że to odreagowywanie szkoły. W sierpniu bardziej się postaram i mam nadzieję, że kolejne podsumowanie będzie lepsze.

A jak wygląda wasz wynik? Czytaliście którąś z powyższych książek? Jeśli tak to co o niej myślicie? Czekam na wasze odpowiedzi w komentarzach i życzę kolejnego udanego miesiąca z czytaniem ;3


You Might Also Like

0 komentarze

Prawa autorskie

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność autorki bloga i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody autorki. Materiały zawarte na niniejszym blogu mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.

Statystyka